Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla pupila.

Czas zabaw z czworonogiem jest niezwykłą szansą, by wykorzystać wigor swojego zwierzaka, a jednocześnie budować relację. Codzienne zabawy wpływają korzystnie na formę psa, tak jak i sprawiają frajdę właścicielowi. Gry warto jest wzbogacać używając zabawek dla psów. Na rynku znajdziemy dużo różnorodnych rodzajów zabawek dla psów, jednak jak wybrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę znajdziemy w większości punktów zoologicznych w różnych wielkościach, dopasowanych do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów produkowane są z szeregu materiałów, mogą być piłki z gumy, z materiału lub z plastiku. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, ale musimy pamiętać o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się zbyt mała. Decydując się na nową piłkę nie zapominajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to szczególnie istotne, jeśli jesteśmy właścicielami mniejszych odmian psów, jak pudle lub yorki, którym dobieramy niestandardowe rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcielibyśmy poszaleć z pupilem na zewnątrz świetnym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko znaleźć zwierzaka, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartym terenie, takiej jak łąka, park lub ogród, gdzie pupil może wybiegania się. Jeśli podopieczny wie jak aportować, powinniśmy wybrać frisbee dla psa o pasującej średnicy, żeby zwierzakowi łatwo było nosić przedmiot w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż występuje ryzyko przypadkowego uderzenia psa frisbee podczas zabawy, więc w celu uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji szukajmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

sklep zoologiczny online https://www.krakvet.pl/