Odżywianie niewielkiego pieska – jaką karmę kupować dla małego szczeniaka?

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Marka Pedigree od lat zajmuje się produkcją żywności dla czworonogów. Razem z pragnieniami klientów w ich propozycji można zlokalizować karmy dla dojrzałych psów, oraz też i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to wyjątkowo znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dorosłych wyraźnie się różni. Więc z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie pierwiastki odżywcze dostarcza? W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na te pytania i pokazać propozycję firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree opracowała dwa rodzaje karm: karmy suche i karmy mokre. Jeśli chodzi o owe kluczowe w kolekcji firmy odnajdziemy 4 warianty karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras czworonogów oraz 3 gatunki żywności przeznaczone dla psów odmian małych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została przygotowana poprzez szereg doświadczonych specjalistów z wiedzą o tym, by dać szczeniętom najefektywniejszy rozkwit. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i także ryż, które są perfekcyjne dla drobnych żołądków małych piesków. Ponadto karmy Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest konieczna szczeniętom w okresie intensywnego wzrostu. Prócz walorów odżywczych należałoby również wspomnieć o atutach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi z ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezmiernie prosty. Obejmuje zboża, znaczną ilość mięcha (26%), oleje oraz tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Oferta na najlepsze psie karmy https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka proponuje również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również karma Pedigree w puszce bądź w saszetce) posiada aromatyczne mięsne smakołyki zanurzone w galaretce, która umożliwia przyswajanie składników odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temu karma jest nie zaledwie świetna, lecz jeszcze dobra i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki winne za twarde i także zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), wzmacniające odporność (witamina E plus minerały) tudzież wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu dobrych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz skąpaniu całości w galaretce.
Reasumując oferta marki Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest całkiem bogata, możemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy stworzone przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle rozwija swoje wyroby bazując na doświadczeniu swoim oraz znawców z jakimi współdziała. Dzięki temuż są więc to karmy idealnie dopasowane do potrzeb szybko kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory kaloryczne, jak także smakowe.