Towary niezastąpione dla twojego małego psa i dodatkowo kotów. Informator krok po kroku

Troszczymy się o zdrówko czworonogów z marką Purina
Purina to wiodąca marka w dziedzinie wytwórców żywności dla zwierząt. Firma od przeszło osiemdziesięciu lat przeprowadza doświadczenia nad usprawnieniem jakości oraz zharmonizowaniem karmy do nietypowych potrzeb stworzeń, w łączności od fazy ich rozwoju, stanu zdrowia, trybu życia. Purina nie tylko realizuje normy w obszarze żywienia zwierząt domowych, natomiast stara się je przekraczać.
Purina proponuje bogaty dobór karm dla piesków, których formuły zostały opracowane przez ekspertów. Są to wówczas karmy posiadające zbiór składników odżywczych we odpowiednich proporcjach, umożliwiające pieskom uratować zdrowie i dodatkowo wspaniałą formę na długo.
Niesłychanie powszechną grupą wyrobów Purina dla piesków jest Purina Pro Plan. Powstała w wyniku wielu lat doświadczeń nad żywieniem piesków, przeprowadzanych przez dietetyków i dodatkowo doktorów weterynarii. Najoryginalniejsze, ogromnie zaawansowane i dodatkowo funkcjonalne powiązanie składników odżywczych to Purina Pro Plan z formułą Optinutrition. Purina Pro Plan z Optinutrition przystosowuje się do potrzeb danego małego psa. Z Purina zawsze, obojętnie od sytuacji, w jakiej odnajdzie się szczeniak, występuje wyjście żywieniowe wpasowane do jego zdrowotnych potrzeb. Linia karm Purina Pro Plan posiada właściwą karmę dla psiaków małych, dużych i dodatkowo starych, ras niskich, średnich oraz ogromnych, i z charakterystycznymi dolegliwościami.
Mocno istotny dla dalszego postępu i dodatkowo zdrowia psa staje się pierwszy rok jego życia. W tym okresie szczenię domaga się określonego jedzenia, o podwyższonej dawce wybranych składników, głównie białka, żeby w trakcie rozkwitu tworzyły się zdrowe mięśnie, zdrowe kości oraz zęby. Pies potrzebuje także aktywacji układu immunologicznego. Celowo dla młodych szczeniaków różnorodnych ras i wielkości przygotowano karmę Purina Pro Plan z formułą Optistart.
Towary Purina dla szczeniąt z formułą Optistart to zatem: Purina Pro Plan Large Athletic Puppy, Purina Pro Plan Large Robust, Purina Pro Plan Medium Puppy, Purina Pro Plan Puppy Small & Mini.
Karmy zezwalające dorosłym pieskom zachować jak najdłużej zdrówko oraz wyjątkową formę to wówczas Purina Pro Plan z formułą Optihealth. Dla jakiegokolwiek szczeniaka odnajdziemy korzystną karmę Purina, w relacji od jego rasy, wielkości, sposobu życia. Są to między innymi produkty: Purina Pro Plan Medium Adult z formułą Optibalance i także Purina Pro Plan Small & Mini Adult – suche karmy zasobne w kurczaka, rozdzielone ze względu na wielkość psa.
Purina Pro Plan przedstawia w ofercie także karmy dla szczeniaków powyżej siódmego roku życia. W niniejszym wieku pojawiają się wczesne znaki powiązane ze starzeniem się: problemy trawienne, sztywność stawów, zmniejszona sprawność intelektualna. Przynosząc szczeniakowi karmy Purina Pro Plan Medium & Large Adult 7+ z formułą Opitage, kształtujemy jego ogólny stan zdrowia i także jakość życia.
Purina utworzyła również karmy zezwalające na szybszy powrót do zdrowia i także złagodzenie sygnałów dolegliwości. Są to wówczas: Purina Pro Plan z formułą Optiderma na kłopoty skórne, Purina Pro Plan z formułą Optiweight dla czworonogów z nadwagą, Purina Pro Plan z formułą Optidigest dla przewrażliwionych żołądków.
Należałoby dbać o zdrówko i dodatkowo doskonałe samopoczucie czworonożnych przyjaciół z żywnością Purina.

pedigree https://www.krakvet.pl/pedigree-m-151.html

Troszczymy się o kotki z karmą Purina

Karma Purina zaistniała w finale powyżej osiemdziesięciu lat badań nad jakością i dodatkowo dobrym dobraniem jedzenia do spraw zwierząt, w zależności od ich wieku, zdrowia, trybu życia. Purina jest jednym z liderów w niniejszej sferze. Nie jedynie dopełnia wszystkie normy prawne poruszające żywienia stworzeń, tymczasem stara się cały czas kształtować i także modernizować kondycję własnych towarów.
Karmy Purina ONE to swoiste jedzenie dla kota. Firma pracuje wraz z fachowcami i dodatkowo lekarzami weterynarii nad formułami, które polepszają zdrowie i dodatkowo samopoczucie kota. Karma Purina może prawdopodobnie polepszyć zdrówko kotka nawet w ciągu tygodnia. Dzięki produktom z linii Purina ONE, koty mogą być zdrowsze i także szczęśliwsze przez długotrwały czas.
Kocięta niedawno narodzone żywią się oczywiście mlekiem matki. Dojrzałe do odsunięcia od piersi są dopiero około ósmego tygodnia życia, wszakże po skończeniu trzeciego tygodnia mogą już spokojnie przechodzić karmy. Korzystna dla kociąt jest karma Purina ONE Junior, która skupia multum białka plus aminokwas nazywany tauryną, którego kotki pragną do harmonijnego rozwoju układu nerwowego, wzroku oraz serduszka. Nie należy częstować kociąt karmą dla dużych kotków ani żywnością dla szczeniąt. Żywność Purina ONE Junior należy wciąż zapewniać kociakom od szóstego do dwunastego tygodnia życia. Jest to wówczas czas nagłego rozkwitu, w jakim kotki również wymagają zwiększonej ilości składników odżywczych uwzględnionych w żywności Purina ONE Junior.
Karma Purina ONE Junior jest posiłkiem trafnym zarówno dla kotek w ciąży i także karmiących.
Po skończeniu pierwszego roku życia, należy zacząć spokojnie przestawiać kota na żywność Purina ONE Adult. Jej główne składniki to zatem łosoś, wołowina albo kurczak, w wymieszaniu z pełnymi ziarnami.
Jeśli kot posiada tendencję do nadwrażliwości, staje się delikatny na karmę, optymalna będzie dla niego karma Purina ONE Sensitive. Aczkolwiek żywność Purina ONE Indoor to wówczas dieta właściwa dla kotów mało aktywnych fizycznie, tkwiących w mieszkaniu. Kotki owe dużo czasu przeznaczają na myciu futerka, co dopisuje odkładaniu kul włosowych w żołądku. Są zarówno narażone na nadwagę. Karma Purina ONE Indoor pozwala zatrzymać właściwą masę ciała tudzież wyrzucić natłok sierści z żołądka.
Purina przedstawia w kolekcji jednocześnie karmy Purina dla kotów po zabiegu sterylizacji. Sterylizacja pozostawia wiele korzyści kotu, m. in. zapobiega niechcianym zachowaniom i dodatkowo przedłuża życie. Po sterylizacji jednak, kotki przejawiają znaczniejszą chęć do otyłości oraz problemów zdrowotnych układu moczowego. Wyjściem tychże problemów jest karma Purina ONE Sterilcat, posiadająca łososia i także pszenicę bądź wołowinę i dodatkowo pszenicę.
Z żywnością Purina ONE Coat & Hairball umiemy wspomóc kotu utrzymać właściwą skórę, oraz również minimalizować powstawanie kulek włosowych. Jest to wówczas posiłek dogodny dla kotów z łagodną skórą i dodatkowo niezbyt zdrową sierścią. Dzięki karmie Purina wygląd skóry i także sierści zdecydowanie się polepsza.
Karma Purina ONE została stworzona w celu ochrony i korekty zdrowia kotków, jest to wysokiej klasy pokarm, który wszelakiego kotka uczyni pogodniejszym.

https://www.krakvet.pl/bayer-foresto-obroza-przeciw-pchlom-kleszczom-dla-kotow-malych-psow-pg-17601.html obroża przeciw kleszczom dla psa

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla psów. Zgodnie z żądaniami klientów w ich propozycji można wyszukać karmy dla dojrzałych piesków, oraz także i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to szczególnie znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i psów dużych wyraźnie się różni. Więc z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które makroskładniki odżywcze zapewnia? W tymże materiale postaramy się odpowiedzieć na te zagadnienia i dodatkowo zaprezentować propozycję firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree opracowała dwa modele żywności: karmy suche i także karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe podstawowe w propozycji firmy odkryjemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich ras psów oraz 3 typy żywności przeznaczone dla czworonogów odmian miniaturowych dużych oraz średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha karma Pedigree została zaprojektowana poprzez szereg sprawdzonych specjalistów z wiedzą o tym, ażeby umożliwić szczeniętom najskuteczniejszy rozwój. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka i także ryż, które są wspaniałe dla łagodnych żołądków młodych psów. Również karmy Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest potrzebna szczeniętom w okresie olbrzymiego wzrostu. Oprócz walorów odżywczych należałoby również wspomnieć o pozytywach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Posiada zboża, olbrzymią porcję mięsa (26%), oleje plus tłuszcze i substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Obok karmy suchej firma oferuje również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce bądź w saszetce) zawiera pachnące mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która usprawnia przyjmowanie składników odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu karma jest nie jeno wyśmienita, ale jednocześnie odpowiednia i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior ma mikroskładniki winne za mocne i także zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), powiększające odporność (witamina E oraz minerały) i ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki użyciu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Zamykając propozycja marki Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest nieco duża, możemy w niej wyszukać również karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Jednocześnie są to karmy wyprodukowane przez firmę, która jest na rynku od wielu lat i wciąż usprawnia swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim i profesjonalistów z jakimi kooperuje. Dzięki temuż są to zatem karmy bezbłędnie przystosowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się szczeniąt także ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.